بهترین هدفون‌های بی‌سیم ارزان، همتایان لوکس‌تر خود را با توازن عملکرد، ویژگی‌ها و ارزش عالی از لحاظ قیمتی، شکست می‌دهند. تیم Tom's Guide سالانه ده‌ها هدفون بی‌سیم ارزان قیمت را آزمایش می‌کند، به این معنی که ما بینش زیادی در مقایسه بهترین مدل‌های موجود در بازار از نظر اقتصادی داریم.

بهترین هدفون‌های بی‌سیم به طور کلی، می‌توانید روی مدل‌های فهرست‌ شده در اینجا برای ارائه کیفیت صدا بدون توجه به قیمت بودجه‌شان حساب کنید. همه آنها کمتر از 99 دلار قیمت دارند، اما علیرغم برچسب قیمت بودجه، آنها از ویژگی ها کوتاهی نمی کنند. چندین مورد از بهترین انتخاب‌های ارزان‌قیمت هدفون‌های بی‌سیم ما شامل حذف نویز فعال (ANC) نیز می‌شوند که ارزش آن‌ها را برای هر کسی که می‌خواهد با هزینه کمتری حواس‌پرتی از دنیای بیرون را کاهش دهد، ارزش بیشتری دارد.

فراموش نکنید، در بررسی‌های مستقل و عمیق ما، اطلاعات بیشتری در مورد طراحی و راحتی، ویژگی‌ها، عملکرد ANC (در صورت لزوم)، عمر باتری و کیفیت صدا در انواع رسانه‌ها، و همچنین نحوه پوشش پیدا خواهید کرد.برای یافتن بهترین هدفون‌های بی‌سیم ارزان قیمت در حال حاضر، ادامه مطلب را بخوانید.

بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

1. 1More PistonBuds Pro :بهترین در کل

اگر بهترین ANC را می خواهید  و صدای واضح در یک بسته بندی شیک و مقرون به صرفه داشته باشید، دیگر به دنبال آن نباشید. اینها عملکرد قوی نسبت به یک سوم قیمت AirPods Pro دارند.

برای سفارش کلیک نمایید.

2. OnePlusNordBuds2 : بهترین ارزش

بدون شک بهترین ارزش برای دارندگان OnePlus است که به ویژگی‌های صوتی کامل دسترسی دارند، اینها همچنین خریدی فریبنده برای کاربران iOS و اندرویدی هستند که از بودجه خود آگاه هستند.

3. Sony WF-C500 : بهترین عمر باتری

مسلما بهترین هدفون های بی سیم زیر 100 دلار، این سونی های مقرون به صرفه، تجربه برند بزرگ این شرکت را با کسری از قیمت به ارمغان می آورند. ANC وجود ندارد، اما زمان پخش قوی و صدای سطح بالا آنها را به بهترین خرید تبدیل کرده است.

بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

4. Donner DoBuds One : بهترین برای استایل

این هدفون ها دارای طراحی شبیه به AirPods هستند و یکی از جذاب ترین هدفون های حذف نویز در قیمت هستند. آنها با چندین مدل متوسط با ANC موثر، صدای عالی و عمر باتری بهتر از AirPods رقابت می کنند.

5. JLab Go Air Pop: بهترین زیر 25 دلار

اینها خیلی بهتر از اکثر هدفون های ارزان قیمت هستند. فقدان ویژگی‌ها ممکن است برخی از خریداران را ناامید کند، اما به گذشته نگاه کنید و متوجه شوید که اینها بهترین جفت هدفون‌های بی‌سیم ۲۵ دلاری در حال حاضر هستند.

6. JLab JBuds Air Pro: بهترین برای ورزش

Buds Air Pro یک خرید عالی با طراحی بادوام و مقاوم در برابر آب است و تناسب ایمن آنها در تست‌های سبک زندگی فعال ما به خوبی حفظ شده است. اگرچه ANC وجود ندارد، ویژگی‌های مفیدی مانند گوش دادن به محیط، و عمر طولانی باتری، آنها را به گزینه‌ای ارزشمند تبدیل می‌کند.

بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

1. 1More PistonBuds Pro

به طور کلی بهترین هدفون های بی سیم ارزان قیمت

هدفون های ANC سطح ابتدایی که از نظر قیمت فراتر از انتظارات هستند

PistonBuds Pro یک هدفون برای مصرف کنندگانی است که به بودجه خود توجه دارند و می خواهند ANC برجسته و صدایی در یک بسته بندی شیک و مقرون به صرفه داشته باشند. آیا آنها قرار است جایگزین AirPods Pro شما شوند؟ نه، اما آنها به راحتی یکی از بهترین جایگزین های ایرپاد هستند که می توان با یک سوم قیمت آن را داشت.

بسیار خوب، عمر باتری چیزی نیست که در مورد  آن بنویسید و کیفیت تماس نیز مهم نیست. اما این کاستی‌ها با در نظر گرفتن  صدا و حذف نویز این جوانه‌ها قابل بخشش هستند و برای رضایت (مخصوصاً با  قیمت 69 دلار) و جذابیت انبوه Piston Buds Pro کافی هستند.

بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

OnePlus Nord Buds 2 .2

بهترین ارزش برای دارندگان گوشی های هوشمند OnePlus

این هدفون های 59 دلاری با قابلیت حذف نویز کاملاً مقرون به صرفه هستند

OnePlus Nord Buds اصلی با قیمت 39 دلار از انتظارات فراتر رفت، اما این نسخه نسل بعدی قابلیت حذف نویز فعال (ANC) و ویژگی های تقویت کننده صدا (Dolby Atmos، Dirac Tuner) را با تنها 20 دلار بیشتر به ترکیب اضافه می کند. اگرچه آنها عمدتاً در مورد پلتفرم و خریدی فریبنده برای مصرف کنندگان iOS و اندرویدی که از بودجه خود آگاه هستند، ناراضی هستند، پشتیبانی از ویژگی های اضافی هنگام اتصال به دستگاه های OnePlus آنها را برای دارندگان OnePlus بسیار جذاب می کند.

از نظر عملکرد، Nord Buds 2 حضور گرمی را ارائه می‌دهد و آهنگ‌های بیس محور پر انرژی صدا می‌دهند. اگرچه در طول تست‌های ما، برخی از میانه‌ها و بیشتر اوج‌ها در تعادل صوتی فروکش کردند، اما این یک سازش بزرگ نیست. عملکرد ANC خوب است اما رقیب 1More PistonBuds Pro (بالا) نیست. و در حالی که درست است که برای آزاد کردن Dolby Atmos و پشتیبانی صوتی فضایی، باید این جوانه ها را با گوشی هوشمند OnePlus شریک کنید، چیزی که شاید تاثیرگذارتر باشد این است که شارژ سریع 5 ساعت زمان گوش دادن را با 10 دقیقه شارژ ایجاد می کند. با قیمت 59 دلار، این جوانه ها ارزش قابل توجهی دارند و برای کاربرانی که در همه جا مقرون به صرفه هستند، باید داشته باشند.

بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

3. Sony WF-C500

ویژگی های سطح بالا و کیفیت صدا با قیمت عالی

ایربادهای WF-C500 سونی ممکن است با ظاهر خود شما را شگفت زده نکنند، اما مسلما اینها بهترین هدفون های بی سیم زیر 100 دلار هستند. صدای موسیقی تند به نظر می‌رسد و اگرچه نمایه آن‌ها ممکن است به اندازه WF-1000XM4 سونی پر عمق نباشد، می‌توانید انتظار پایین‌ترین و اوج‌های واضح را همراه با میانه‌های کم‌رنگ داشته باشید. اگر می‌خواهید صدا را تغییر دهید، ویژگی اکولایزر در برنامه Sony Headphones Connect وجود دارد تا فرکانس‌ها را به‌صورت دستی تنظیم کنید یا از بین ۹ پیش‌تنظیمی که عناصر صوتی مختلف را اولویت‌بندی می‌کنند، بسته به نوع موسیقی یا محتوا، انتخاب کنید.


بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

4. Donner DoBuds OneANC

موثر و صدای عالی در طراحی شبیه به AirPods

بهترین برای استایل

Donner DoBuds One یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین مدل‌های ANC است که دیده‌ایم و طراحی فوق‌العاده‌ای به سبک AirPods جعلی و یکی از رقابتی‌ترین بازار هدفون‌های حذف نویز ارزان‌قیمت است.هر هدفون حذف نویز که زمان پخش بیشتری نسبت به AirPods Pro دارد (4.5 تا 5 ساعت) در کتاب ما یک برد است و DoBuds One تا 6.5 ساعت با ANC روشن و 8 ساعت با ANC خاموش است.

آنها چندین مدل میان رده را با ارائه صدای فوق العاده و ANC شگفت آور خوب در بسته ای مقرون به صرفه کاهش دادند. همه چیز مانند اتصال به برنامه، راحتی و EQ به نقطه مطلوب خود نمی رسد، اما شما همچنان نسبت به قیمت آن یک معامله باورنکردنی دریافت می کنید.

بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

5. Edifier W240TN

هدفون‌هایی با ارزش صدای عالی با

Edifier W240TN یک جفت هدفون بی سیم با ظاهر زیبا و خوش صدا است. آنها به خوبی برجسته شده اند، اگرچه همه چیز آنطور که ما می خواهیم کار نمی کند. با این حال، برای یک مدل ANC با قیمت، عملکرد قوی است و به لطف درایورهای دینامیک دوگانه که صدایی عریض و قانع‌کننده و حذف موثر نویز را ارائه می‌کنند، صداهای دقیقی دریافت می‌کنید.

 عمر باتری و اتصال بسیار قابل احترام است، و راحتی کلی آنها را ارزش قیمت خود را دارد.


بهترین هدفون های بی سیم ارزان در سال 2023

6. JLab Go Air Pop

بهترین هدفون های بی سیم زیر 25 دلار

Go Air Pop مجموعه‌ای از هدفون‌های بی‌سیم ارزان قیمت JBuds Air است که دارای مقاومت در برابر آب، تنظیمات EQ و حتی یک کیف با کابل شارژ داخلی است. به جز Go Air Pop که حتی ارزان تر هستند و با MSRP تقریباً باورنکردنی 20 دلار عرضه می شوند. وقتی ارزان‌ترین هدفون‌ها را در آمازون آزمایش کردیم، حتی برندهای بی‌نام مدل‌های بی‌سیم واقعی را تولید نکردند که به این قیمت مقرون‌به‌صرفه باشند.

در حالی که می‌توانید EQ را تغییر دهید، صدای پیش‌فرض باس زیادی دارد و طراحی سبک وزن در واقع از برخی از مشکلات راحتی که با JBuds Air داشتیم جلوگیری می‌کند. عمر باتری نیز خوب است: انتظار می رود حدود 7 ساعت استفاده عادی در هر بار شارژ.

7. EarFun Air

 برنده از نظر طراحی، عملکرد وترند

یک جفت هدفون بی‌سیم دیگر که کاهش قیمت قابل‌توجهی داشته‌اند، EarFun Air ممکن است شبیه برخی از ایرپادهای تقلبی بهتر به نظر برسد، اما عملکرد بسیار بیشتری را ارائه می‌دهند. موسیقی بسیار عالی به نظر می رسد و امضای صدا دارای باس قدرتمندی است که پایه ای قوی برای درخشش آوازها و سازهای واضح ایجاد می کند. بلوتوث 5.0 تضمین می‌کند که اتصال شما با دستگاه‌ها در شعاع 50 فوتی پایدار می‌ماند. گواهی IPX7 و فناوری Sweatshield نیز از جوانه ها در برابر تعریق محافظت می کند و می تواند غوطه ور شدن در سه فوت آب را تا 30 دقیقه تحمل کند.

شارژ بی سیم نیز بخشی از بسته بندی است.کنترل‌ها می‌توانند در مواقعی به موقع عمل کنند و تناسب با برخی از اشکال گوش‌ها ممکن است کمی سخت باشد، اما اجازه ندهید این کاستی‌ها شما را ناامید کنند زیرا هدفون‌های EarFun Air واقعا ارزش یک نگاه دقیق‌تر را دارند.

8. JLab JBuds Air Pro

بادز های ورزشی ارزان قیمت با صدای قوی

JLab JBuds Air Pro ساخت و ساز بادوام، قابلیت اتصال خودکار فوری و یک جعبه شارژ کوچک با کابل USB یکپارچه را ارائه می دهد. آنها همچنین دارای ویژگی های مفیدی مانند حالت گوش دادن به محیط، عمر باتری طولانی (ش) و فناوری چند نقطه ای (جفت شدن به دو دستگاه به طور همزمان) هستند که به آنها تمایز کافی برای متمایز شدن در قیمت را می دهد.

سه حالت EQ (متعادل، تقویت باس، امضای JLab) وجود دارد که می‌توان آن‌ها را مستقیماً روی جوانه‌ها برای کسانی که مایل به سرهم کردن هستند فعال کرد. JBuds Air Pro با صدای جسورانه، کنترل‌های پاسخ‌گو، اتصال پایدار، و زمان پخش قابل‌اعتماد در طراحی مقاوم در برابر آب، خریدی جذاب برای علاقه‌مندان به برند و خریدارانی که در همه جا مقرون به صرفه هستند، است.


9. Anker Soundcore Liberty Air 2

طراحی شبیه قطره با قابلیت های فراوان

هدفون های Anker Liberty Air 2 طراحی چشم نوازی مشابه با AirPods دارند و جایگزینی جذاب و مقرون به صرفه هستند. سیستم چهار میکروفون Anker با کاهش نویز و تشخیص صدا کار خوبی انجام می دهد و آنها را به خریدی عالی برای استفاده در تماس تبدیل می کند. باس رونق بیشتری نسبت به AirPods دارد، چیزی که طرفداران هیپ هاپ و راک از آن استقبال می کنند، در حالی که برنامه همراه همچنین به شما امکان می دهد پروفایل صدا را مطابق با اولویت خود تغییر دهید.

بسیار جالب است که ببینیم Anker از شارژ بی‌سیم نیز بهره می‌برد.از نظر طراحی، Liberty Air 2 قطعاً برتری بیشتری نسبت به بادزهای اپل دارد، و نکات همراه آن، تناسب رضایت بخشی ایمن را ارائه می دهد. AirPods Pro گران‌تر همراه با نکاتی است (ایرپادهای معمولی چنین نیستند). تنها شکایت ما در اینجا این است که کیس شارژ ضعیف به نظر می رسد و کنترل های لمسی می توانند پاسخگوتر باشند.

    

10. Anker Soundcore Life P3

بهترین هدفون های ارزان قیمت با قابلیت حذف نویز فعال

Soundcore Life P3 یکی از گران‌ترین جفت‌های هدفون در این لیست است، اما قابلیت حذف کامل نویز فعال را ارائه می‌دهد. مهمتر از همه، ANC در واقع به خوبی کار می کند. هیچ حسی وجود ندارد که آن را با یک دسته از گوشه های بریده به داخل پرتاب شده است.

در واقع، Soundcore Life P3 به طور کلی مجموعه‌ای از ویژگی‌های ستودنی است که یک EQ قابل تنظیم، حالت بازی و حتی حالت «خواب برتر» را برای گوش دادن به آن‌ها ارائه می‌کند. عمر باتری نیز بسیار خوب است، به خصوص اگر ANC را برای به حداکثر رساندن کارایی خاموش کنید.


Model
ANC
Battery life (rated)
Water resistance
1More PistonBuds Pro
Yes
Up to 7.5 hours; 30 hours (charging case)
IPX5
OnePlus Nord Buds 2
Yes
5 hours (ANC on); 7 hours (ANC off); 27 hours (charging case with ANC on); 36 hours (charging case with ANC off)
IP55
Sony WF-C500
No
10 hours; 20 hours (charging case)
IPX4
Donner DoBuds One
Yes
6.5 hours (ANC on); 8 hours (ANC off); 26 hours (charging case with ANC on); 32 hours (charging case with ANC off)
IPX4
Edifier 240TN
Yes
Up to 8.5 hours; 25.5 hours (charging case with ANC off)
IP55
JLab Go Air Pop
No
8 hours; 32 hours (with charging case)
IPX4
EarFun Air
No
7 hours, 35 hours (with charging case)
IPX7
JLab JBuds Air Pro
No
9 hours; 36 hours (charging case)
IP55
Anker Soundcore Liberty Air 2
No
7 hours; 28 hours (with charging case)
IPX5
Anker Soundcore Life P3
Yes
7 hours (ANC off); 35 hours (with charging case and ANC off)
IPX5

چگونه بهترین هدفون بی سیم ارزان را برای خود انتخاب کنید:

بدیهی است که هنگام جستجوی بهترین هدفون های بی سیم ارزان قیمت، اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مدل‌های ارزان قیمت‌های کمتر از 100 دلار را درج کرده‌اند، اما با فروش و تخفیف در خرده‌فروشی‌های آنلاین، می‌توانید به‌راحتی با قیمت‌های کمتری معامله کنید.

اگر دائماً نیاز به شارژ مجدد لوازم صوتی خود داشته باشید، هر پولی که در خرید هدفون خود صرفه جویی کنید، برای شما مفید نخواهد بود. بنابراین به عمر باتری رتبه‌بندی شده و اینکه آیا کیفی همراه با هدفون برای تامین انرژی اضافی وجود دارد، توجه کنید. همچنین می‌خواهید ببینید چه نظراتی از سوی آزمایش‌کنندگان حرفه‌ای و افرادی که هدفون را خریده‌اند در مورد کیفیت صدا چه می‌گویند. این هم برای گوش دادن به موسیقی از طریق هدفون و هم برای برقراری تماس های تلفنی صدق می کند.

میزان مناسب بودن هدفون های بی سیم با گوش شما می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد. اما برخی از مدل‌ها دارای نکات و باله‌های اضافی هستند تا چیزی نزدیک به تناسب سفارشی ارائه دهند.

چگونه بهترین هدفون های بی سیم ارزان را آزمایش می کنیم:

وقتی بهترین هدفون های بی سیم ارزان را رتبه بندی می کنیم، نه تنها به قیمت، بلکه به طراحی، کیفیت صدا و عمر باتری نیز توجه می کنیم. ما همچنین در نظر می‌گیریم که جفت کردن هدفون با گوشی هوشمند چقدر آسان است و چه نوع کنترل‌هایی از طریق دستگاه قابل دسترسی هستند.از نظر صدا، ما به نمونه‌های بسیاری از آهنگ‌ها گوش می‌دهیم که شامل ژانرهای مختلفی از جمله هیپ هاپ، راک، جاز، کلاسیک، R&B و الکترونیک می‌شوند، در حالی که سطح صدا و میزان آسان راندن هدفون‌ها را ارزیابی می‌کنیم. در صورت لزوم از فیلم ها، پادکست ها و بازی های ویدیویی نیز استفاده می شود. ما همچنین برای ارزیابی کیفیت تماس و عملکرد میکروفون تماس های تلفنی برقرار می کنیم.

در طول مرحله آزمایش، بازبین‌های ما هر یک از هدفون‌ها را ساعت‌ها در طول یک هفته استفاده می‌کنند. بازبین‌ها عمر باتری و میزان مطابقت آن با عمر باتری رتبه‌بندی شده توسط سازندگان هدفون را یادداشت می‌کنند.

منبع:

www.tomsguide.com