IFA 2023 در اول سپتامبر در برلین، آلمان برگزار می شود، جایی که IMOU جدیدترین مجموعه نوآوری های خود را به نمایش می گذارد. محصولات امنیتی خانگی در غرفه 106، سالن 22.

Imou طیف گسترده ای از دوربین های امنیتی را به IFA 2023 آورده است که راه حل های بسیار جالبی دارد. سری جدید او را با کیفیت 4K ارائه داده است، که شناسایی هر مزاحم را آسان‌تر می‌کند، تا دوربین‌های ویدیویی با لنز دوگانه و حتی نورافکن‌های خارجی که دارای دوربین هستند. و سپس حسگرها، روترها و حتی راه حل های خانه هوشمند.

به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند اینترنت اشیا، IMOU شعار جدیدی از «هوشمند و امنیت؛ ابر و اتصال» را در IFA 2023 اعلام کرد و جاه‌طلبی خود را در حوزه امنیت خانه با چهار سری IPC از جمله سری‌های 4K UHD، سری IMOU SENSE به اثبات رساند. ، سری دوربین های نوآورانه و سری دوربین های باتری و سایر محصولات و خدمات نوآورانه.

IMOU بخش‌های متعددی را در غرفه نمایشگاه IFA ایجاد می‌کند و بازدیدکنندگان را به «سفر» از دنیای جدید امنیت خانه IMOU می‌برد، که نشان‌دهنده تلاش‌های IMOU برای ایجاد محیطی هوشمندتر و ایمن‌تر برای خانواده‌ها و صاحبان شرکت‌های کوچک و متوسط است. به همه بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا تجربه ای همه جانبه از یک خانه هوشمندتر داشته باشند.

امنیت هوشمندIMOU دارای 10 سال تجربه گسترده در زمینه امنیت است و 3 پارک صنعتی تولیدی در سراسر جهان ساخته است. در IFA 2023، IMOU در نهایت جاه طلبی و توانایی برای بازتعریف «هوشمند و امنیت» برای کل صنعت را نشان داد.

در مرکز غرفه نمایشگاه، IMOU چهار سری نوآورانه IPC را به نمایش می‌گذارد که شامل سری‌های 4K UHD، سری IMOU SENSE™، سری دوربین‌های نوآورانه و سری دوربین‌های باتری می‌شود.

Rex 3D 4K، Knight 4K و Cruiser 2 4K، «سه تفنگدار» از سری 4K UHD، دوربین‌های امنیتی 4K با ویژگی‌های متفاوتی هستند که برای سناریوهای نظارتی خاص در داخل/خارج طراحی شده‌اند. Bullet 3، Versa 2 و Cruiser 2C، سه محصول از سری IMOU SENSE™ هستند که دارای هوش مصنوعی تشخیص انسان و وسیله نقلیه/تشخیص حیوانات خانگی با پشتیبانی از IMOU SENSE™ هستند که دقت تشخیص انسان و وسیله نقلیه/حیوان خانگی را تا 99 افزایش می دهد. ٪ و 50٪ دقیق تر در مقایسه با الگوریتم های سنتی ارائه شده توسط سایر سازندگان تراشه. ماتریس الگوریتم AI Human & Vehicle Detection که خود توسعه یافته است همچنین می تواند میزان اشتباه را بین 35 تا 50 درصد کاهش دهد.

Imou در IFA 2023، امنیت در 4K و موارد دیگر

هنگامی که آنها در غرفه Imou در IFA 2023 قدم زدند، تیم ایتالیایی این برند به ما توضیح دادند که این شرکت همچنین می‌خواهد تجربه 10 ساله خود را در امنیت خانه نشان دهد. مهم‌تر از همه، تمرکز بر سری جدید دوربین‌های امنیتی 4K UHD (که قبلاً فرصت امتحان کردن آن‌ها را داشته‌ایم).

سری جدید Rex 3D 4K دارای چندین ویژگی پیشرفته است، از تشخیص حیوانات خانگی گرفته تا اعلان‌های هوشمند. اما جهش کیفیت از نقطه نظر رزولوشن است که به 4K تبدیل می شود.

همین امر در مورد بقیه سری‌های 4K، که شامل Knight 4K با نورافکن برای روشن‌کردن بیرون در صورت نیاز (و همچنین به عنوان یک ستون) و برای Cruiser 2 4K است. دوربین های خارج از منزل با وضوح فوق العاده بالا دارای قابلیت تشخیص برای وسایل نقلیه در خارج و حیوانات خانگی در خارج و همچنین تشخیص افراد برای هر دو هستند. این اجازه می دهد تا هشدارهای کاذب را بدون کاهش ایمنی به حداقل ممکن محدود کنید.

علاوه بر سری 4K UHD، با بالاترین رزولوشن در بازار، و سری IMOU SENSE™ خودساخته، IMOU همچنین سری دوربین‌های نوآورانه و دوربین‌های باتری خود را معرفی می‌کند. IMOU با محصولات سری Innovative Camera از بازدیدکنندگان استقبال می کند، از جمله، دوربین Bulb به روز شده که از نصب آسان با پیچ های E26/E27 پشتیبانی می کند، دوربین های امنیتی داخلی خلاقانه Cruiser Dual و Ranger Dual با دو لنز داخلی که به راحتی می توانند دو لنز مختلف را پوشش دهند. زوایای نظارت، Cruiser 4G که از اتصال 4G بدون Wi-Fi پشتیبانی می کند، و Rex VT با پانورامیک Pan & Tilt و صفحه نمایش اطلاعات هوشمند داخلی.

IMOU همچنین قفل های هوشمند IMOU و ربات های IMOU را به مانیفست Smart & Security خود اضافه کرده است. به‌عنوان برجسته‌ترین ویژگی خانواده ربات‌های IMOU، RV2 یکی از پیشرفته‌ترین ربات‌های جاروبرقی و جاروبرقی با ایستگاه پایه خود تمیز شونده در بازار است و قطعاً زمانی که کاربران مایلند یک ربات تمیزکننده هوشمند در خانه اضافه کنند، بهترین انتخاب است. در حالی که خانواده ربات های IMOU شواهد بیشتری از هوشمند بودن IMOU اضافه می کنند، Smart Lock – Rock 1 که از دوربین های 3 مگاپیکسلی و لنزهای با زاویه دید 150 درجه به همراه زنگ درب هوشمند DB60 پشتیبانی می کند، به عنوان مهره ای بر روی کیک عمل می کند و سمت راست را اضافه می کند. مقدار جزئیات متناسب با راه حل های امنیتی خانه.


اتصالات 4G و فناوری جدید Imou Sense

یک نوع جالب برای کسانی که نیازهای ویژه دارند مربوط به اتصال است: برای این کار Cruiser 4G دوربین از راه دور وجود دارد. تیم Imou به ما توضیح می‌دهد که با سیم‌کارت می‌توان حتی مناطقی را که دسترسی به آن‌ها با وای‌فای دشوار است، و همچنین امکان ادامه کار حتی در صورت اتصال بی‌سیم ضعیف، امکان‌پذیر می‌شود. همه بدون دست کشیدن از ویژگی های پیشرفته Imou.

Imou در IFA 2023 همچنین اخبار نرم افزاری و سخت افزاری جالبی را ارائه می دهد. این مورد Imou Sense است که از الگوریتم های اختصاصی برای بهبود امنیت شما استفاده می کند.

در واقع، هوش مصنوعی Imou Sense 50٪ تشخیص موثرتری ارائه می دهد. اما تعداد هشدارهای نادرست را تا 35 درصد کاهش می دهد و زمان پاسخگویی بسیار سریع را نیز به همراه دارد. این فناوری در چندین سری جدید عرضه می شود: Bullet 3، Versa 2 و Cruiser 2C.


چندین راه حل نوآورانه وجود دارد، مانند دوربین لامپ که از اتصال لامپ E26/E27 استفاده می کند، به طوری که می توان آن را به راحتی در موقعیت چراغ ورودی جلوی خانه، یا در پاسیو یا در حیاط قرار داد. راه حلی که راحتی و عملی بودن را با هم ترکیب می کند، بدون اینکه از عملکردهای هوشمندی که Imou ما را به آن ها عادت داده است دست بکشیم.

فضای ابری و اتصال

پس از ایجاد دنیای «Smart & Security»، IMOU همچنین دسترسی آسانی را برای خانواده‌ها و صاحبان شرکت‌های کوچک و متوسط با خدمات ابری پیشرفته و فناوری اتصال ایجاد می‌کند. با 40 میلیون کاربر ثبت شده در سراسر جهان و 80 میلیون دستگاه قابل دسترسی، IMOU Cloud با چندین گواهینامه ایمنی ساخته شده است و مصمم است خدمات و دستگاه ها را به کاربران بیشتری ارائه دهد.

در IFA 2023، IMOU روترهای ارتقا یافته از جمله AC1200 و AX3000 با پیشرفت‌های جدید و سوئیچ گیگابیتی – 5 پورت و سوئیچ گیگابیتی – 8 پورت که از پورت‌های شبکه کامل گیگابیتی پشتیبانی می‌کنند را به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد. IMOU همچنین مجموعه‌ای از طرح‌های خیره‌کننده محصولات اینترنت اشیا نوآورانه را با پیشرفت‌های ارتقا یافته، از جمله حسگرها و آشکارسازهای ارتقا یافته، هاب‌های زنگ هوشمند، دوشاخه هوشمند، لامپ هوشمند و کنترل‌های از راه دور مادون قرمز به نمایش می‌گذارد که در آن لامپ هوشمند B5 و Smart Plug از پروتکل Matter پشتیبانی می‌کنند. . تمام طراحی های چشم نواز فوق به کاربران امکان می دهد تا راحت تر از یک زندگی هوشمند ارتقا یافته لذت ببرند.

IMOU یک فضای نیمه بسته در غرفه نمایشگاه ایجاد می کند تا فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و فناوری ابری را به نمایش بگذارد و همچنین با صاحبان شرکت های کوچک و متوسط مشورت کند و سخت افزار، نرم افزار، محصولات و خدمات ابری را سفارشی کند. آنها را در محل IMOU برای ایجاد راه حل های امنیتی و کنترلی که سناریوهای مختلف را برای شرکت ها پوشش می دهد، به خوبی شناخته شده است.

IMOU به عنوان یک ارائه دهنده خدمات و راه حل های هوشمند IoT که معتقد است فناوری و زیبایی را می توان یکپارچه کرد و فناوری هوشمند را می توان به شیوه ای جذاب ارائه کرد، IMOU جهشی بزرگ به سمت یکپارچه سازی فناوری، زیبایی و نیازهای سناریوهای خاص برداشته است. و کاربران هدف. از غرفه نمایشگاه در IFA 2023، IMOU راه‌حل‌های نظارتی در دسترس‌تر و کاربرپسندتر را برای خانوارها و شرکت‌های کوچک و متوسط ایجاد و ایجاد خواهد کرد. اکنون، IMOU همه کاربران خود را به یک مکان هوشمندتر و امن‌تر برده است.علاوه بر دوربین های فیلمبرداری

غرفه IFA 2023 Imou به وضوح نشان می دهد که دوربین های امنیتی تجارت اصلی این شرکت هستند. اما این تنها نوآوری هایی نیست که این شرکت به برلین آورده است. در واقع، تنها راه حل های حسگر زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد خانه خود را واقعا هوشمند کنید. و همچنین قفل های هوشمند و زنگ درب هوشمند این برند وجود دارد.علاوه بر این، Imou روتر i AC1200 e AX3000 را نیز ارائه کرد که استفاده از راه‌حل‌های امنیتی این برند را آسان‌تر می‌کند و خطوط رایگان را برای دوربین‌های ویدیویی باقی می‌گذارد.

حتی i ربات جاروبرقی و کف شوی خط RV2 وجود دارد که دارای پایه خود تمیز شونده نیز هستند. خانه خود را حتی هوشمندتر کنید.

درباره IMOU

IMOU، ارائه‌دهنده خدمات و راه‌حل‌های هوشمند IoT، متعهد شده است تا از طریق فناوری پیشرفته و محصولات هوشمند، سبک زندگی آسان‌تر، هوشمندانه‌تر و ایمن‌تر را برای هر کاربر و خانواده‌هایشان ایجاد کند.با چهار سیستم محصول اصلی (IMOU Security، IMOU Robots، IMOU Lights، و IMOU Link) مبتنی بر فناوری هسته ای هوش مصنوعی و فناوری ابر، IMOU راه حل های متنوعی را با توجه به سناریوهای مختلف استفاده ارائه می دهد و تجربه راحت تر و کارآمدتری را برای محصول هوشمند ایجاد می کند. کاربرانمحصولات IMOU بیش از 100 کشور را تحت پوشش قرار داده اند و بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر جهان از ایمنی و راحتی ارائه شده توسط IMOU لذت برده اند.