بلورمز، ارائه‌دهنده دوربین‌های امنیتی خانه هوشمند از Oracle Cloud Infrastructure (OCI) برای افزایش امنیت و مدیریت پیچیدگی‌های انطباق در بازارهای جهانی استفاده می‌کند و TCO را 30٪ کاهش می دهد.


"صنعت دوربین خانه های هوشمند به قابلیت های محاسبات ابری قوی نیاز دارد تا نیازهای مشتری را برآورده کند. اکنون می‌توانیم با استفاده از OCI، انتخاب‌های مقرون‌ به‌ صرفه‌تری را به مشتریان خود ارائه دهیم."

والنتین پیائو، مدیر ارشد فناوری Blurams


چالش های تجاری

پذیرش سریع فناوری‌های خانه‌های هوشمند، تقاضای زیادی برای دوربین‌های امنیتی خانگی هوشمند در سراسر جهان را برانگیخته است. با این حال، سیستم‌های ویدئویی که در اصل برای استفاده B2B طراحی شده‌اند، همیشه در سناریوهای مصرف‌کننده عملکرد ایده‌آل ندارند.

Blurams یک سرویس پلت فرم ابر ویدئویی هوشمند جهانی و ارائه دهنده اینترنت اشیا (IoT) است. این شرکت دوربین‌های امنیتی داخلی و فضای خارجی و زنگ‌های ویدیویی هوشمند با کیفیت بالا را با فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان تولید می‌کند.

با گسترش شرکت، تعداد کاربران و همچنین مصرف ابر و داده به میزان قابل توجهی افزایش یافت. از آنجایی که Blurams تلاش می‌کرد تا قوانین انطباق خاص کشور را رعایت کند، هزینه‌های محاسباتی آن افزایش یافت و رشد سریع آن را از مسیر خارج کرد.

برای تقویت امنیت داده ها و شبکه و در عین حال صرفه جویی در هزینه ها، Blurams به دنبال یک پلتفرم ابری قوی تر بود که نیازهای فنی و تجاری آن را برآورده کند.


"به لطف عملکرد عالی، پیکربندی انعطاف‌پذیر و امنیت سرتاسر فناوری Oracle Cloud، Blurams به رشد با کیفیتی در کسب‌وکارهای خارج از کشور دست یافت."

والنتین پیائو، مدیر ارشد فناوری Blurams


چرا Blurams اوراکل را انتخاب کرد؟

بر اساس نتایج تحقیقات، که با کمک تیم پشتیبانی Oracle مستقر در هنگ کنگ انجام شد، Blurams زیرساخت ابری Oracle (OCI) را به دلیل عملکرد عالی، امنیت، قابلیت اطمینان، انطباق با داده‌ها و هزینه کم انتخاب کرد.

از آنجایی که Blurams جریان‌های ویدئویی را بر اساس حالت سپرده انتقال پردازش می‌کند، این شرکت به تعداد زیادی نمونه محاسباتی کم‌هزینه با قابلیت‌های پردازش جریان ویدئویی قوی و توان عملیاتی شبکه بالا نیاز داشت. شکل محاسباتی OCI A1.Flex، مبتنی بر پردازنده های ARM، کاملاً نیازهای Blurams را برآورده می کند. در طول آزمایش، OCI A1.Flex بسیار بهتر از شکل مشابه AWS عمل کرد.

برآورده کردن الزامات امنیتی و انطباق در آمریکای شمالی برای Blurams برای گسترش تجارت خود در آنجا بسیار مهم بود. داستان های موفقیت آمیز OCI به بلورمز اطمینان داد که در ایالات متحده و کانادا مطابقت خواهد داشت.

هزینه نیز همیشه یک مورد مهم بود. پس از چند دور ارزیابی، بلورمز دریافت که OCI به طور موثر TCO کلی را کاهش می دهد و سودآوری را افزایش می دهد.

نتایج

تیم پشتیبانی Oracle به کارکنان فنی Blurams در بهینه‌سازی معماری برنامه آن در OCI کمک کرد. در اثبات مفهوم، OCI عملکرد برتر را در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ابر ارائه داد و گزینه های پیکربندی انعطاف پذیرتری مانند تخصیص حافظه و منابع CPU در محیط های محاسباتی را ارائه داد.OCI به حمایت از گسترش جهانی شرکت کمک کرد، از جمله هزینه کل مالکیت که 30 درصد کمتر از آنچه Blurams با سایر ارائه دهندگان ابر تجربه کرده است. پول ذخیره شده به شرکت کمک می کند تا منابع بیشتری را برای تحقیق و توسعه و توسعه کسب و کار اختصاص دهد.

با استفاده از Oracle Security، Identity و Compliance، Blurams توانایی خود را برای مبارزه با حملات مخرب و تهدیدات سایبری تقویت کرد. این امر به ویژه مهم بود زیرا امنیت سایبری و امنیت داده ها مهمترین نگرانی مشتریان است.

با بهره‌گیری از بیش از 40 مرکز داده Oracle در سراسر جهان، Blurams اکنون می‌تواند با رعایت محدودیت‌های نظارتی و داده‌ای در تمام بازارهایش، به راحتی نیازهای مشتریان خود را برآورده کند.

تاریخ انتشار: 28 آپریل 2023