OCI: یک پلت فرم زیرساخت ابری کامل برای هر زمینه کاری می باشد .

ابر نسل بعدی برای اجرای هر برنامه ای، سریعتر و ایمن تر، با هزینه کمتر طراحی شده است.

حتی شرکت Uber از Oracle Cloud Infrastructure را انتخاب می کند و پیروزی رقابتی برجسته، حرکت و شتاب OCI را تأیید می‌کند.

Oracle Cloud Infrastructure تمام خدماتی را که برای مهاجرت، ساخت و اجرای تمام IT خود نیاز دارید، از بارهای کاری موجود سازمانی گرفته تا برنامه‌های کاربردی جدید و پلت‌فرم‌های داده بومی ابری، دارد.

چرا مشتریان OCI را انتخاب می کنند؟

سرویس های ابری در جایی که به آنها نیاز دارید

نیاز شما به حاکمیت، انطباق، و عملکرد خاص مکان نباید دسترسی شما را به آخرین نوآوری های ابری محدود کند. OCI به شما امکان دسترسی به مجموعه کاملی از خدمات ابری را در هر کجا که به آنها نیاز دارید می دهد. با طیف گسترده ای از گزینه های ابری، از جمله در Cloud@Customer اختصاصی، ترکیبی، راه حل های چند ابری مانند Oracle Database Service برای Microsoft Azure یا ابر عمومی، پورتفولیوی ابری توزیع شده OCI - که در سراسر مناطق در سراسر جهان در دسترس است - سخت ترین چالش های تجاری شما را حل می کند.

بهینه سازی برنامه های کاربردی سازمانی بدون معماری پرهزینه

وقتی برنامه‌های سازمانی خود را مدرن می‌کنید، کنار گذاشتن فناوری اصلی برای موفقیت امکان‌پذیر یا ضروری نیست. OCI برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد برنامه‌های کاربردی داخلی حساس به عملکرد و سایر برنامه‌های سنتی سازمانی-معماری‌های مقیاس‌پذیر، شبکه‌های با تأخیر فوق‌العاده کم، امنیت داخلی، و خوشه‌بندی منابع برای در دسترس بودن در فضای ابری بدون ریسک و پرهزینه ساخته شده است. بازسازی برنامه علاوه بر این، ابزارها و برنامه های مهاجرت تخصصی OCI انتقال آسان را تسهیل می کند

برنامه های بومی یا شخص ثالث ابری را با ابزارهای منبع باز بسازید و اجرا کنید

شرکت‌های مدرن مستحق انعطاف‌پذیری و آزادی انتخاب از میان چارچوب‌ها، ابرها و خدمات مختلف موجود هستند. سرویس‌های OCI چه Postgres، چه SQL Server، چه ویندوز سرور، VMware یا Kubernetes باشند، برای اجرای آسان برنامه‌های شخص ثالث، برنامه‌های منبع باز یا ساخت برنامه‌های بومی ابری طراحی شده‌اند. اکوسیستم  open source گسترده ما به شما امکان می دهد برنامه ها را سریعتر به بازار بیاورید، به راحتی نوآوری کنید و مقیاس کنید.

از داده های خود استفاده کنید تا ارزش تجاری جدید را کشف کنید

داده ها کسب و کار شما را هدایت می کنند. چه در حال ساخت برنامه‌های اجتماعی نسل بعدی یا بازی‌های آنلاین باشید. سرویس‌های OCI مانند Oracle MySQL Heatwave و Oracle Autonomous Database از تمام مدل‌های داده‌های شما پشتیبانی می‌کنند، داده‌ها را برای کارآمدی تجزیه و تحلیل می‌کنند و به شما کمک می‌کنند پتانسیل کسب‌وکار را بدون به خطر انداختن کنترل‌های امنیتی باز کنید.