چیزی که با NXTWEAR S به دست می آورید یک صفحه نمایش قابل حمل است که قطری معادل حدود 130 اینچ دارد و در فاصله 4 متری جلوی چشمان شما شناور است. که در بالای یک صفحه شیشه ای شفاف قرار گرفته است که از آنچه در مقابل شماست نیز عبور می کند.عینک NXTWEAR S توسط یک شرکت هنگ کنگی به نام RayNeo ساخته شده است که TCL آن را راه‌اندازی کرده و اکنون با نام TCL RayNeo شناخته می شود. این شرکت در این نوع فناوری پیشرو است و در واقع NXTWEAR S اولین دستگاه آن نیست. آنها در واقع یک ارتقاء تکراری مستقیم نسبت به عینک NXTWEAR Air هستند، که در کنفرانس‌های فناوری و با برخی از بازبین‌ها مطرح شد، اما واقعاً آشکارا فروخته نشدند. یک دستگاه قدیمی TCL NXTWEAR G نیز وجود دارد، اما ما نمی‌توانیم هیچ ارتباط مستقیمی بین آن و NXTWEAR S پیدا کنیم.

در هر صورت، منظور ما در اینجا این است که عینک NXTWEAR S یک محصول نسل اول نیست . پس از گذراندن موفقیت آمیز چند دوره تامین مالی جمعی، عینک NXTWEAR S اکنون به صورت رایگان از طریق RayNeo به طور مستقیم در دسترس است.قبل از اینکه وارد بحث شویم، اجازه دهید با یک نمای کلی از مشخصات شروع کنیم.

TCL NXTWEAR S در یک نگاه: 

ابعاد: 175mm x 166mm x 51mm (در حالت باز)، 56mm x 154mm x 51mm (تا شده)، 89 گرم (وزن کابل مغناطیسی 30 گرم اضافی). 

پارامترهای نوری: دو نمایشگر Micro-OLED با وضوح 1920 در 1080 پیکسل در حالت 2 بعدی و 3840 x 1080 در حالت سه بعدی، FoV 45 درجه، 60 هرتز، 49 PPD (پیکسل در هر درجه)، 

اندازه صفحه نمایش موثر: 130 اینچ، پیش بینی شده در فاصله 4 متر دورتر 

صدا: بلندگوهای دوگانه فوق خطی با فناوری لغو فاز برای کاهش نشت صدا. 

ورودی/خروجی: کابل مغناطیسی USB Type-C برای برق و ویدیو از طریق USB Type-C حالت alt درگاه نمایش، چرخ صدا در سمت چپ و کلید روشنایی و روشنایی در سمت راست. 

سایر ویژگی ها: شتاب سنج، ژیروسکوپ و سنسور فشار روی برد، سنسور سایش، 3 DOF، قاب قابل اتصال نزدیک بینی مغناطیسی و گیره بینی اضافی در جعبه.محتویات جعبه : 

عینک NXTWEAR S در یک جعبه دو تکه زیبا عرضه می شود. فراتر از خود واحد اصلی و کابل مغناطیسی اختصاصی آن، یک جفت آفتابگیر با چسباندن مغناطیسی نیز برای اتصال در جلوی دستگاه دریافت می کنید. اینها می توانند تا حدودی به غوطه ور شدن کمک کنند زیرا نور کمتری را از خود عبور می دهند، اگرچه هنوز می توانید کاملاً خوب از طریق آنها ببینید. طبق بازاریابی TCL، دو نوع آفتابگیر دیگر وجود دارد که می توانید جداگانه خریداری کنید.

چیز دیگری که در جعبه گنجانده شده است، گیره / پد بینی جایگزین است که ممکن است برای برخی از کاربران راحت تر باشد. همچنین یک پیچ گوشتی برای تعویض وجود دارد. عینک NXTWEAR S همچنین دارای یک گیره مغناطیسی بسیار خوب برای قسمت عقب نیز می باشد. این یکی برای نگه داشتن لنزهای نزدیک بینی تجویزی در صورت نیاز به آنها است. TCL شامل الگوهایی است که می‌توانید آنها را نزد چشم‌پزشک ببرید و آنها را انجام دهید.

عینک NXTWEAR S همچنین دارای یک کیف حمل و نقل خوب و سخت است که فضای کافی برای عینک، کابل و حتی آفتابگیرهای محکم دارد. و آخرین و احتمالاً کمترین، شما همچنین یک پارچه تمیز کننده و برخی اسناد دریافت می کنید. به نظر ما یک بسته لوازم جانبی فوق العاده کامل.