مقدمه

وقتی صحبت از امنیت به میان می‌آید، شرکت‌هایی مانند Blurams و دوربین امنیتی PTZ Dome آن‌ها تلاش می‌کنند به مردم کمک کنند و احساس امنیت کنند. در حالی که آنها مجموعه بسیار خوبی از دوربین های امنیتی دارند، امروز نگاهی به A31 می اندازیم. این دوربین دارای رزولوشن 1080P، میکروفون داخلی و بلندگو می باشد و می تواند ویدیوها را در فضای ابری یا کارت Micro SD ذخیره کند. با توجه به اهمیت روزافزون امنیت خانه، دیدن شرکت‌هایی که این کار را تا حد امکان برای ما ساده‌تر می‌کنند تا وقتی خارج از خانه هستیم مراقب عزیزانمان باشیم، بسیار عالی است. دوربین امنیتی A31 همچنین دارای تشخیص حرکت است، بنابراین اگر تمام اعضای خانواده بیرون باشند، هنگامی که چیزی در اتاق حرکت می کند به شما اطلاع می دهد و شما یک اعلان مستقیماً به تلفن خود دریافت می کنید.

بررسی دقیق تر

خود دوربین نسبت به چیزی که ارائه می دهد بسیار کوچک است. همانطور که می بینید، از الکسا شو 5 در سمت چپ آن خیلی بلندتر نیست. A31 به جز لنز و محیط اطراف، بیشتر سفید است. منطقه اطراف سیاه است زیرا LED های 8x برای حالت دید در شب را در خود جای داده است که به طور خودکار در صورت نیاز و در صورت نیاز روشن می شود. حالت دید در شب برای برد 22 فوتی خوب است و این را به یک مانیتور کودک عالی نیز تبدیل می کند! دوربین همچنین با استفاده از لنز زاویه باز 109 درجه پوشش کامل 360 درجه دارد و البته همه آن ها با وضوح 1080P واضح نشان داده می شود. به طور کلی، این یک دوربین امنیتی خانگی بسیار چشمگیر است، به خصوص اگر قیمت آن را در نظر بگیرید.

در جلوی دوربین یک لوگوی کوچک بلورام و یک چراغ نشانگر وجود دارد. با استفاده از این برنامه، می‌توانید این چراغ را همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید خاموش کنید تا روشن‌بودن دوربین چندان واضح به نظر نرسد. من آن را در طول آزمایش خود خاموش کرده ام، بنابراین بچه ها فقط فکر می کنند که آنجا نشسته است و تنها زمانی روشن می شود که از طریق تلفن خود به آن دسترسی داشته باشم.

پشت دوربین جایی است که کابل USB همراه را وصل می‌کنید. این همان جایی است که بلندگو و دکمه تنظیم مجدد پیدا می شود.

در حالی که ما نمی‌توانیم از یک بلندگو در دوربینی به این اندازه انتظار دنیا را داشته باشیم، اما این بلندگو بیش از حد کافی است و کار را انجام می‌دهد. هم بلندگو و هم میکروفون صدای واضح و شفافی را ارائه می دهند. چیزی که من بیشتر از همه دوست داشتم این بود که وقتی از طریق APP به دوربین گوشی خود وصل می شوید، می توانید آنچه را که در حال وقوع است بشنوید، اما آنها نمی توانند شما را بشنوند مگر اینکه دکمه تماس را فشار دهید. این برای زمانی عالی است که می‌خواهید فقط یک معاینه سریع از بچه‌ها داشته باشید بدون اینکه آن‌ها آگاه باشند. تماس گرفتن با دوربین برای صحبت کردن از طریق آن به آسانی ضربه زدن به نماد تلفن در برنامه هنگام مشاهده و سپس صحبت کردن است، و پس از اتمام به سادگی تلفن را قطع می کنید. Blurams با دوربین امنیتی A31 خود کار بسیار خوبی انجام داده است تا همه چیز را تا حد امکان آسان کند.

اپلیکیشن بلورمز

استفاده از برنامه پس از راه اندازی بسیار ساده است. هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید، یک نمای زنده از دوربین خواهید دید. به سادگی روی آن کلیک کنید تا باز شود و چند گزینه دیگر داشته باشید. از صفحه اصلی برنامه، همچنین می‌توانید به تنظیمات/اولویت‌هایی که می‌خواهید با آن بازی داشته باشید دسترسی داشته باشید و مطمئن شوید که همه چیز مطابق میل شما تنظیم شده است.

هنگامی که اینجا هستید، حتی می توانید بسته به نیاز خود دوربین را روشن/خاموش کنید. می‌توانید نام دستگاه، استفاده از آن، تنظیمات اعلان‌ها، کیفیت، حالت دید در شب و موارد دیگر را تغییر دهید.

شما می خواهید تمام این تنظیمات را بر اساس نیازهای فردی خود سفارشی کنید. به عنوان مثال، ممکن است نخواهید اعلان‌ها همیشه فعال باشند زیرا ممکن است آزاردهنده باشند، اما اگر در تعطیلات هستید، قطعاً می‌خواهید آنها را روشن کنید. باز هم من از طرفداران بزرگ خاموش کردن LED نشانگر هستم زیرا اکثر مردم برنامه ریزی شده اند که وقتی دوربین روشن است به دنبال چراغ بگردند. این یک ویژگی مفید برای داشتن است و اگرچه ممکن است برای همه مفید نباشد، حداقل داشتن توانایی روشن یا خاموش کردن چراغ شگفت‌انگیز است.

عکس‌های زنده

در طول روز در اینجا چند عکسی است که در طول روز گرفتم تا بتوانید به نوعی ایده ای از کیفیت و میزان دیدن آن داشته باشید. دوربین حدود 4 فوت از مبل من فاصله دارد و برای مرجع بزرگنمایی شده است. شما می توانید با آن درست مانند هر تصویر و غیره روی گوشی خود زوم کنید و کیفیت خوبی را حفظ می کند، اما برای اکثر کاربران، فکر نمی کنم نیازی به زوم زیاد داشته باشید. 2 تصویر زیر با کیفیت 1080P می باشد.

2 تصویر زیر با کیفیت پایین و نورپردازی کمی کمتر است. در حالی که کیفیت آن به خوبی بالا نیست، اما کیفیت آن هنوز به اندازه کافی خوب است که بدون مشکل در جریان است.

عکس های زنده دید در شب

عکس اول، به اندازه کافی خنده دار، همان چیزی است که هنگام بستن پرده های اتاق اصلی من اتفاق می افتد. با این حال، با فعال کردن حالت دید در شب می توانید به خوبی ببینید که خوب است. تصویر هنوز نسبتاً واضح است و شما به راحتی می توانید هر چیزی را که می بینید تشخیص دهید.

تصویر زیر در شب است و چیزی نزدیک به دوربین دارد که دید را کمی مسدود می کند. با این حال، همچنان می‌توانید همه چیزهایی را که نیاز دارید به وضوح ببینید که خوب است، زیرا دوربین فقط روی نزدیک‌ترین نقطه فوکوس نمی‌کند.

کلمات پایانی

راه اندازی آن آسان است و باید ظرف 5 دقیقه پس از باز کردن جعبه آن را راه اندازی کنید! هنگامی که آن را به کار انداختید، حتی چشمگیرتر می شود و فوراً از خود می پرسید که چرا فقط یکی از آنها را با این قیمت خریده اید. رزولوشن 1080p واضح و واضح است و استفاده از دوربین از طریق برنامه تلفن به همان راحتی که می توانید امیدوار باشید است. می‌توانید دوربین را حرکت دهید، بزرگ‌نمایی کنید، صدا را روشن/خاموش کنید و حتی با دوربین تماس بگیرید تا بتوانید به راحتی با هر کسی که در آن طرف است صحبت کنید. همانطور که گفته شد، برنامه همچنین به شما این امکان را می دهد که به راحتی تنظیمات دوربین خود را سفارشی کنید تا بیشترین استفاده را از آن داشته باشید، یا اگر این کار شما باشد، کمترین استفاده را خواهید داشت. اینکه بتوانید به راحتی اعلان ها را روشن یا خاموش کنید، مطمئن می شوید که همیشه از ورود شخصی به اتاق مطلع هستید. در مجموع، A31 از Blurams از قیمت بسیار جذابی برخوردار است و تقریباً تمام ویژگی‌هایی را که در یک دوربین امنیتی خانگی با استفاده آسان می‌خواهید، دارد. Blurams چند دوربین دیگر دارد، اما A31 که امروز در اینجا بررسی کردیم، به نظر می‌رسد یک گزینه خوب در میانه راه است و من مشتاقانه منتظر ادامه استفاده از آن در آینده هستم.