اخبار

تاریخ خبر : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ --- کد خبر ۴

Supertooth در زمینه تولید اسپیکر های بلوتوث در مدل ها و سایز های مختلف فعالیت می کند و در تولید محصولات تاثیر گذار خلاقانه در سالیان اخیر نا آشنا نیست و امسال در نمایشگاه CES این شرکت، اسپیکر  قوی در عین حال قابل حمل اراثه کرد.

امسال Disco 4 جدید چیزی قابل حمل تر ارائه کرده و شامل دستگیره جابجایی سر خود و یک اسپیکر قوی (در عین حال کوچک و سبک) است

در زیر عکسی از طراحی جدید Disco 4  خواهیم دید:

 

 

به همراه  قابلیت های <<اتصال دستگاه بوسیله بلوتوث 4.0 و وصل شدن به گوشی های هوشمند، تبلت ها و دستگاه های بلوتوث دار>> دیسکو 4 صدای قوی و طراحی کوچک را اراثه می دهد. امسال آنها با تکنولوژی اتصال با NFC  مطابقت کردند طوری که تنها با یک لمس به گوشی اندروید NFC دار به طور آنی متصل می شود و یک اتصال بلوتوثی را فراهم می کند.

نخبه های تکنولوژی نیازی به کمک کردن برای وصل کردن گوشی های هوشمند یا تبلت ندارند، طوری که تکنولوژی  NFC با یک اشاره (لمس) کار می کند و اتصال را برقرار می کند. و البته یکی از خصوصیات اسپیکر های قابل حمل طول کارکرد باطری آن است، دیسکو 4 دارای باطری قوی مخصوص است Supertooth به پخش موسیقی به مدت 12 ساعت در قبال 2 ساعت شارژ با شارژر Micro-USB است

اسپیکر 8 وات (با پخش کننده باس) صدایی استثنایی را در مقابل سایز و وزن را ارایه می کند به طوری که در یک سالن نمایش که شنیدن صدای اطراف تقریبا غیر ممکن است، دیسکو 4 صدایی کاملا رسا را می دهد.

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
پربازديد ترين محصولات اخبار و رويداد عضويت دسترسي سريع